Wydarzenia

W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH

W kalendarzu imprez szkolnych Zespołu Szkół Nr 3 w Przytkowicach wpisuje się ważny dzień ,,Śniadanie Daje Moc”, który w tegorocznej edycji odbył się 6 listopada. W tym dniu dzieci klas I-III przyniosły różne produkty, z których wyczarowały wspaniałe i pomysłowe propozycje na swoje śniadanko. Były kolorowe i zdrowe kanapki, przekąski, koreczki, a także różnego rodzaju płatki, które można było spożyć, zalewając pysznym mlekiem. Nauczyciele czuwali nad zachowaniem estetycznego i higienicznego przygotowania posiłków oraz dbali o prawidłowe nawyki żywieniowe wśród swoich wychowanków. Ogromny wkład pracy maluchów zaowocował wspólną degustacją pysznego śniadanka.

Smacznego! Mniam! Mniam!

  • Posted on Listopad 16, 2015 - 9:57 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™