Wydarzenia

GRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

 ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,

 zatacza koło i wraca do nas”

 

Za nami 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do którego kolejny raz przyłączyli się uczniowie naszej szkoły. Tym razem „graliśmy”: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Szeregi wolontariuszy zasilili głównie członkowie SU szkoły podstawowej i gimnazjum. Należeli do nich: Karolina Gaczorek, Natalia Kawaler, Sylwia Michałuszek, Magda Wojnowska, Paweł Mroczek, Martyna Żyła, Wiktoria Pacut, Martyna Popiel, Oliwka Kozioł, Julka Garlacz, Adrian Krawczyk, Ola Balcer, Natalia Kawaler, Magda Smajek, Natalia Kukuła, Ola Grzebinoga, Agnieszka Grzebinoga, Marcelina Koczur, Marysia Chmielarczyk. Nasi wolontariusze zebrali ponad 3000 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki pieniędzy, a wolontariuszom za poświęcony czas.

                                                                                                                         Opiekunowie SU

  • Posted on Styczeń 25, 2018 - 7:11 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™