Wydarzenia

Chór szkolno-parafialny DoMiSol – Nagrywamy kolędy…

W dniach 1-4.03. 2018r. chór szkolno-parafialny DoMiSol nagrywał kolędy, które stanowić będą oprawę muzyczną przytkowickiej szopki. W repertuarze chóru znalazły się utwory śpiewane w czasie tegorocznego wieczoru kolędowego: „Pastorałka prosto z nieba”, „Zawieja i beznadzieja”, „O Gwiazdo prowadź nas” i „Bóg się narodził w Betlejem mieście”. Śpiewaków od strony muzycznej przygotowywał p. organista Stanisław Serwin. Muzykę wykonał Gabriel Łężniak. Organizacyjnie dzieci i młodzież wspierała p. katechetka Iwona Kondela. Natomiast za nagrania i oprawę techniczną przedsięwzięcia odpowiedzialnymi byli p. Roman Serwin i Grzegorz Serwin (uczeń klasy III A gimnazjum).

GALERIA

  • Posted on Kwiecień 15, 2018 - 9:27 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™