Wydarzenia

Wyprawa do lasu

Środa – 10.X to wymarzony dzień na wycieczkę do lasu. Pogoda dopisuje, słońce świeci, cóż było robić? Wyruszamy! Nasze przedszkolaki z 0a, 0b oraz Pd z uśmiechem i piosenką na ustach pokonywali drogę. Las stał dla nas otworem. Spacerowaliśmy po dywanie usłanym z liści, wśród których dzieci zbierały dary lasu: grzyby, kasztany, żołędzie i szyszki. Słuchaliśmy odgłosów przyrody. Była też niespodzianka – spotkanie z panem leśniczym, który odpowiadał na pytania ciekawskich. Na koniec rozdał dzieciom książeczki o leśnych zwierzątkach oraz śmieszne ołówki. Zadowoleni i troszkę zmęczeni wróciliśmy do szkoły. To była super wycieczka ;), a sos z prawdziwków przepyszny – mniam, mniam…

Ewa Stanek

GALERIA

  • Posted on Październik 25, 2018 - 10:07 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™