Wydarzenia

To była wspaniała niespodzianka!

6 grudnia 2018 roku w mikołajki, klasa 2 a pojechała na wycieczkę do Krakowa. Bus zawiózł nas do papugarni Papuga House, była to niespodzianka zorganizowana przez rodziców. Kraina papug to największa papugarnia działająca w tej części Polski. W dużej wolierze spędziliśmy wspólnie czas w towarzystwie wielobarwnych i przyjaznych ptaków z wielu zakątków świata. Od Australii i Nowej Gwinei poprzez Chiny, Etiopię aż do Afryki.  Spotkaliśmy różne gatunki oswojonych papug, które nie tylko mogliśmy z bliska zobaczyć i dotknąć ale i nakarmić! Wszyscy byli bardzo zadowoleni, nawet ci, którzy bali się tych egzotycznych ptaków. Wielu z naszej klasy, przełamało swoje lęki i karmiło te cudne ptaki. Polecamy i zachęcamy do odwiedzenia tego egzotycznego zakątka.

M. Kuśmierz

GALERIA

  • Posted on Styczeń 6, 2019 - 9:12 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™