Wydarzenia

Hej kolęda, kolęda!

21 grudnia 2018 roku w naszej szkole organizowaliśmy klasowe wigilie. Tego dnia wszyscy akcentują zbliżające się Święta i Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotykają się w swoich klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem i składając życzenia, kolędując oraz spożywając razem słodkości. W atmosferę świąteczną wprowadziło uczniów wspólne kolędowanie. W klasach I-III, odbył się konkurs kolęd i pastorałek. Wszyscy rzetelnie przygotowali do zadania. W tym dniu najlepiej zaprezentowali się i otrzymali nagrody: Julia Kowalczyk kl.I b, Kuba Dudek kl.IIa, Piotr Kręcigłowa kl.IIa oraz za występ grupowy klasa IIIa. Wyróżnienie otrzymały: Dominika Kubik, Oliwia Wróblewska, Maja Pacut z klasy I b. Każdy uczestnik dostał słodki upominek. Nagrody dla wszystkich ufundowała Rada Rodziców.

M. Kuśmierz

  • Posted on Styczeń 6, 2019 - 10:36 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™