Wydarzenia

ZAPRASZAMY PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 02.03.19 /sobota/ odbędzie się w przedszkolu spotkanie dzieci ,które urodziły się w 2016 roku. Zorganizowane będą zajęcia i zabawy celem lepszego startu w przedszkolu od września 2019. Spotkania te, odbywać się będą  raz w miesiącu w godz.9.00-11.00. Terminy następnych spotkań jak również inne informacje podane będą na stronce szkoły.

opiekun spotkań  Renata Michalak

Dodatkowe informacje:

-dziecko przychodzi wraz z opiekunem na spotkanie

-należy zabrać obuwie na przebranie

-można zabrać coś do picia dla dziecka

-wejście do przedszkola na dole od strony boiska ,,orlika” / sala,w której obecnie jest grupa 3-latków/

W marcu odbędzie się jeszcze jedno spotkanie w dniu 23.03.19 /sobota/

Pozdrawiam!

  • Posted on Luty 26, 2019 - 9:05 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™