Wydarzenia

Walentynkowy Koncert Charytatywny

W niedzielę 17 lutego 2019r. odbył się w naszej szkole kolejny koncert charytatywny. Tym razem graliśmy dla Tosi, rocznej dziewczynki, która niedawno przeszła operację przeszczepu wątroby i nadal przebywa  w szpitalu w Warszawie. Dzięki hojności Przytkowian podaczas zbiórki do puszki oraz ze sprzedaży pysznych ciast zebraliśmy dla Tosi ponad 5000zł!

Na scenie prezentowali się uczniowie od II klasy szkoły podstawowej  po klasę ósmą. W ich wykonaniu usłyszeliśmy przeboje Czerwonych Gitar, zespołu ABBA, The Beatles, Boney M oraz wielu innych przebojów z lat 80. i 90. Warto zwrócić uwagę na instrumentalistów: niesamowite występy z udziałem trąbki, saksofonu, gitary oraz wiolonczeli. Na instrumentach muzycznych zagrali uczniowie klas czwartych i piątej. Podziwialiśmy też „taniec aniołów” oraz zumbę.

Na deser nauczyciele zaśpiewali Lambadę, przebój brazylijski popularny na początku lat 90.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za każda złotówkę, rodzicom i cukierniom Iza, Finezja i Rarytas za słodkości oraz rodzinie Tosi za przybycie na imprezę oraz piękne kwiaty dla nauczycielki i dyrekcji.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc komuś z naszego środowiska.

Barbara Kawaler

  • Posted on Luty 28, 2019 - 8:27 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™