Wydarzenia

XVIII Międzynarodowe Zawody Psich Zaprzęgów” o Złoty But” 5-6.10.2019 r.

Po ponad 5 letniej przerwie, w roku 10 tych urodzin naszego klubu, postanowiliśmy zorganizować wyścig ! Co prawda długo zbieraliśmy się do tego tematu, ale kiedy jak nie teraz? Jubileusz! Decyzja została podjęta!! W tym roku działamy! Ukształtowanie terenu, wiemy- bardzo górzyste . Nie dawało nam to zbyt wiele do wyboru, dlatego oddaliśmy Wam to, na czym trenujemy już od 10 lat, naszą najlepszą trasę przez las, w którym stawialiśmy wraz ze swoimi ukochanymi psami swoje pierwsze kroczki w sporcie zaprzęgowym. I w tym roku, jak to z reguły u nas bywa, czy to zima, czy jesień, bez błota się nie obeszło. Oczywiście pogodę chcieliśmy mieć wymarzoną – niestety nie wyszło! Ale dzięki Wam, nasi przyjaciele, zawodnicy, mimo trudnych warunków udało nam się zorganizować imprezę, jak do tej pory dla nas najlepszą. Dlatego serdecznie chcieliśmy Wam podziękować za to, że byliście, startowaliście, za to, że wprowadzaliście tak miły nastrój na stake out i za dobrą zabawę na wieczorze mushera. To Wy, nasi goście, pomimo niesprzyjającej aury, dawaliście nam powód do radości i szczęśliwego świętowania naszych urodzin. Naprawdę jesteście świetni! Dziękujemy również tym, którym z przyczyn technicznych nie udało się ukończyć swojego startu lub zrezygnowali ze względów bezpieczeństwa. Jest nam przykro, że się nie powiodło, ale uszy do góry, zapraszamy na trening! Pokonacie tę trasę !
Kolejne i równie ważne podziękowania należą się naszym sponsorom, firmom, które przyczyniły się do zorganizowania tego przedsięwzięcia, a mianowicie : sklepowi zoologicznemu Avicari, Plantacji lawenda „Lawenda na nowym świecie”, TropiDog’owi, Kamax’owi ,BERGE led’owi, Esce Meble, Lajkonikowi, KanMED’owi, Piekarni Drobnica, Borówkowej Dolinie, SKAWA Wadowice , Grana’owi, bankowi Spółdzielczemu w Kalwarii Zebrzydowskiej, Firmie VALOR, Metal Tech, Cukierniom: Kwiatek, IZA, Finezja, Haio Hotelik, Firmie Sali – akcesoria do psich zaprzęgów , Starostwu Powiatowemu, Never Average’owi, Firmie GrassHopper, Firmie Strefa Spania, Energy 2000, Konwentowi Bonifratów- medale i trofea, Firmie CarMax, Gminie Kalwaria Zebrzydowska, Gabinetowi weterynaryjnemu „Podaj łapę ” oraz patronom medialnym : Sled Dog Sport Photography Anna Kawala Konik oraz TVP Kraków. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe oraz rzeczowe.
Dziękujemy naszym solenizantom, SOKOLIKOM i ich rodzicom, rodzinom, znajomym za zaangażowanie i pomoc przy organizacji, pomoc po zawodach. Jesteście niezastąpieni. Bez Waszego zaangażowania i wiary ta impreza nie odbyłaby się!
Dziękujemy naszej drogiej Ochotniczej Straży Pożarnej ( OSP Przytkowice) za pomoc przy zabezpieczaniu trasy zawodów i nie tylko. Dziękujemy za to, że zawsze jesteście z nami i możemy na Was liczyć!
Nie możemy również zapomnieć wymienić pozycji w poszczególnych kategoriach, na których kolejno ulokowali się nasi zawodnicy- solenizanci! A mianowicie:
Justyna Nowroth BjK – 1 miejsce, Łukasz Jakubowski BjM- 1 miejsce, Karol Paluch CCM – 1 miejsce , Ola Górny CCK – 1 miejsce, Miecio Paluch BjMj- 3 miejsce, Wiktoria Bober CCK- 3 miejsce, Karolina Kumor CCK młodzik – 1 miejsce, Weronika Jurek SC1 – 6 miejsce, Gabrysia Mroczek CCKJ – 2 miejsce,* Roksana Mlastek CCKJM – 2 miejsce, Kacper Chrostek CCM- 7 miejsce, Martyna Chotowicka CCKmłodzik – 2 miejsce, Joanna Mocała CCK młodzik – 3 miejsce , Wiktoria Talapka CCKmłodzik- 4 miejsce,
Statuetkę „IRON MUSHER” tych zawodów zdobyła Roksana Mlastek. Pozdrawiamy Was i do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Organizatorzy

GALERIA

  • Posted on Październik 21, 2019 - 6:37 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™