Wydarzenia

,, Na polanie w lesie,chodzi sobie jesień……”

-Tak, tak przyszła pani Jesień odwiedzić dzieciaki w naszym przedszkolu/środa 23.10/. Wszystkie dzieci bardzo serdecznie powitały gościa, który przyniósł im wiele darów jesieni; owocowe kompoty, dżemy, warzywa, kasztany, żołędzie. Dzieci w salach dołączyły je do swoich zapasów na zimę. Miejmy nadzieję, że zimową porą będą im smakowały.   Pani Jesień najstarszym grupom przeczytała krótkie opowiadanie pt. ,,Jesień” a młodszym wiersz o jesieni ,,To nie magia, to nie czary….”

 Przedszkolaki porozmawiały z p. Jesienią, zaśpiewały piosenki, wspólnie się zabawiły oraz zaprosiły w odwiedziny w przyszłym roku. Niektóre grupy otrzymały od gościa zadania do wykonania np. pomalowanie obrazka wodą, wykonanie pracy plastycznej, pójście na spacer i szukanie p. Jesieni.

    Spotkanie z panią Jesień było ciekawym doświadczeniem dla dzieci oraz fajną formą zabawy dla wszystkich.

wych. Renata Michalak

GALERIA

  • Posted on Listopad 8, 2019 - 6:03 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™