Wydarzenia

„Przedszkolny konkurs recytatorski”

22 października 2019 roku po raz pierwszy w naszym Przedszkolu odbył się „Przedszkolny konkurs recytatorski” w ramach rozwijania kompetencji kluczowych świadomości kulturalnej i ekspresji. Brało w nim udział 44 uczestników z 5 grup wiekowych. Każdy przedszkolak wykazał się niemałą odwagą, pokonując lęk wystąpił przed całą społecznością przedszkolną, prezentując swoje umiejętności recytatorskie. Specjalnie na tę okazję w sali Krasnoludków została przygotowana mała scena, kolorowa dekoracja, a wychowawczynie we współpracy z rodzicami, przygotowały swoje dzieci   do konkursu. Przedszkolaki nauczyły się wierszy perfekcyjnie, a piękne stroje ubarwiły występ. Dzieci recytowały wiersze m.in. J. Brzechwy, J.Tuwima, H. Bechlerowej, Cz. Janczarskiego. Każdy przedszkolak za udział w konkursie otrzymał nagrodę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który osłodził ten dzień w przedszkolu.

Grażyna Zwierz
Anna Kolber

GALERIA

  • Posted on Listopad 8, 2019 - 6:33 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™