Wydarzenia

„Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”

W ramach programu „Szkoła promująca Bezpieczeństwo” wzięliśmy udział w projekcie pt.„Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”. Celem projektu jest integracja międzypokoleniowa, w której dzieci i młodzież w ciekawy, atrakcyjny i komunikatywny sposób poinformują seniorów jak nie stać się ofiarą oszustwa. Uczniowie zaangażowali się w akcję w różny sposób, poprzez rozmowę z dziadkami, odgrywanie scenek, inscenizacje a także prace plastyczne.

Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za pomoc.:)

Nasi Seniorzy to wrażliwa grupa społeczna, potrzebująca naszego wsparcia i pomocy, bądźmy czujni i ostrożni.

pozdrawiam

M.Pietrasik

GALERIA

  • Posted on Lipiec 6, 2020 - 7:20 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™