Wydarzenia

Sukces Agaty!

Nasza uczennica klasy 7 b- Agata Serwin została zwyciężczynią drugiego odcinka programu „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020” i powalczy o reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020, który odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie. Występy uzdolnionych uczestniczek, śpiewających światowe przeboje, oceniali tym razem: Cleo, Michał Wiśniewski i Gromee.  Jury podkreśliło, że Agata ujęła ich profesjonalnym wykonaniem utworu What makes you beautiful (One Direction), charyzmą i naturalnością.

Bardzo cieszymy się z sukcesu naszej wychowanki i obiecujemy, że mocno będziemy trzymać kciuki 27 września, kiedy odbędzie się finał konkursu i wyłoniony zostanie reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2020.

  • Posted on Wrzesień 14, 2020 - 7:40 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™