Wydarzenia

POMOC dla EWELINY

W najbliższą niedzielę po Mszach świętych w naszym kościele parafialnym odbędzie się zbiórka ofiary na pomoc dla Pani Eweliny Baklarz. Pani Ewelina jest poważnie chora na bardzo rzadką i ciężką odmianę choroby nowotworowej. Leczenie – nie refundowane przez NFZ jest bardzo kosztowne. Pani Ewelina pracuje w CKiS w Kalwarii Zebrzydowskiej, dlatego pracownikom szkoły jest bardzo dobrze znana. Zawsze z dużą życzliwością i uśmiechem wpierała szkołę przy organizacji różnych imprez chociażby naszych przedstawień czy Andrzejek z ortografią. Chcielibyśmy również pomóc w tej trudnej sytuacji, dlatego serdecznie zachęcamy Wszystkich Państwa do udziału w akcji zorganizowanej przez pracowników Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

  • Posted on Wrzesień 25, 2020 - 9:34 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™