Wydarzenia

Przedszkolaki podczas zajęć zdalnych

W minionym tygodniu, podczas zdalnego nauczania w przedszkolu, realizowaliśmy tematykę związaną z Wielkanocą.
Dzieci poznały tradycje wielkanocne, różne techniki ozdabiania jajek oraz symbolikę pokarmów, które wkładamy do koszyczka. Nasze przedszkolaki, mimo iż w swoich domach, brały aktywny udział w zajęciach: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, rozwiązywały zagadki.
Jednak najwięcej frajdy sprawiało dzieciom wykonywanie różnych prac plastycznych i tworzenie dekoracji wielkanocnych. Powstało wiele pięknych wytworów m.in. pisanek, zajączków, kurczaczków czy kartek świątecznych.
Cieszymy się, że nasze przedszkolaki są tak twórcze i mamy nadzieję, że zapał do pracy pozostanie im jak najdłużej.

Wychowawczynie przedszkola

GALERIA

  • Posted on Kwiecień 1, 2021 - 11:43 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™