Wydarzenia

Całodobowa pomoc

Departament Wychowania i Edukacji Włączającej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki informuje, że od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.
Jest to pomoc dla dzieci i młodzieży przeżywających kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19.
Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

  • Posted on wrzesień 8, 2021 - 2:31 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™