Wydarzenia

Spotkanie przy ognisku

13 czerwca 2020 r. klasa IVa i  Va udały się na ognisko. Wspólnie piekliśmy przepyszne kiełbaski, chleb i pianki. Później był czas na zabawy integracyjne: berek, chowanego, podchody, gra w badmintona.

Czas upłynął bardzo szybko w świetnym nastroju. Spotkanie przy ognisku dostarczyło mnóstwo radości i sprzyjało kształtowaniu pozytywnych relacji w grupie z wychowawcami.

Dzięki temu lepiej się poznaliśmy, oderwaliśmy się od szkolnej rzeczywistości i mieliśmy okazję, aby pobyć trochę razem ”na luzie”. Wszystkim udzielił się przedwakacyjny nastrój! A o atmosferze, jaka wtedy panowała, świadczą nasze uśmiechnięte buzie!

Dziękujemy Rodzicom i pani Renacie Warmuz za pomoc w organizacji spotkania.

Wioletta Kondela

GALERIA

  • Posted on czerwiec 22, 2022 - 5:51 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™