Wydarzenia

Półkolonia

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca w naszej szkole odbyła się półkolonia letnia . Przez 5 dni wszyscy bawiliśmy się świetnie. Oprócz naszych pomysłów na zabawę, chętnie braliśmy udział we wszystkich zorganizowanych wyjazdach. Pierwszego dnia uczestniczyliśmy w zajęciach muzyczno- ruchowych -Zumbie. Wykonaliśmy także grupowe prace plastyczne. Kolejnego dnia mieliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek. W tym czasie świetnie bawiliśmy się na świeżym powietrzu, grając w piłkę, gry planszowe oraz spacerując i rozmawiając. W środę pojechaliśmy do kina do Wadowic na  film ,,Buzz astral’’, po nim poszliśmy na pyszne lody. W czwartek natomiast udaliśmy się do „Magicznej osady” w Rzykach, gdzie czekały na nas ciekawe atrakcje: park linowy, ścianka wspinaczkowa oraz drewniane mosty, budowle. Mogliśmy tutaj szaleć i biegać do woli. Był również czas na zakup pamiątek, lodów i odpoczynek w cieniu drzew, gdyż było naprawdę gorąco. Piątek, ostatni dzień naszej półkolonii spędziliśmy w Skawinie. Najpierw korzystając z atrakcji parku dla dzieci, a później relaksując się w basenie.  Było super ! Szybko minęło 5 dni i będzie, co wspominać….            

Grażyna Zwierz

Monika Kołodziejczyk

Galeria

  • Posted on lipiec 3, 2022 - 2:26 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™