Wydarzenia

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września – to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, jest to bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w różnorodnych konkursach. Przedszkolaki rzucały kółkami do celu, chodziły z krążkiem na głowie, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na końcu ozdobiły, zgodnie z własnymi pomysłami. Dzieci przechodziły również pod sznurem, ćwicząc gibkość ciała w zabawie Limbo.
Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Wiktoria Gaura

GALERIA

  • Posted on wrzesień 21, 2022 - 4:42 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™