Wydarzenia

Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej

Jak karnawał, to karnawał! Dzieci na naszej świetlicy też miał swoja zabawę. We wtorek 12 lutego każdy ubrał przygotowane przez siebie maski i przybył na maskaradę na godzine 14. Kto miał ochotę, ubrał cały strój księżniczki, Elsy, Spidermana czy Ninja. Na stołach mieliśmy słodki poczęstunek i napoje ufundowane przez sklepik szkolny, a z głośników rozbrzmiewała taneczna muzyka. Bawili się również wychowawcy świetlicowi, p. Ania Wojnowska, p. Kuba Kowalski i p. Basia Kawaler. Dzieciaki chętnie brały udział w zabawach ruchowo-tanecznych, za które otrzymały drobne nagrody. Na koniec wszyscy razem naśladowaliśmy kroki popularnych tańców, jak np. Gangnam Style czy Macareny. Impreza zakończyła się o 16.

W. Ś.

  • Posted on Luty 28, 2019 - 8:33 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™