Wydarzenia

„O małej syrence w niejednej piosence”

7 października przedszkolaki z Przytkowic pojechały do Wadowickiego Centrum  Kultury na musical pt. „O małej syrence w niejednej piosence”.  Spektakl  został wystawiony przez  Teatr Moich Marzeń z Chorzowa. Nasze przedszkolaki po raz pierwszy miały możliwość zobaczyć taką formę spektaklu.

Po przybyciu na miejsce dzieci zajęły miejsca i z niecierpliwością oczekiwały na spektakl. Wreszcie nadszedł ten moment – rozbłysły światła reflektorów a na scenie pojawili się aktorzy. Gra aktorów pełna była swobody i naturalności. Towarzyszyła jej wspaniała oprawa muzyczna, która pomagała zrozumieć uczucia postaci i wprowadzała
 w odpowiedni nastrój. Duże wrażenie na przedszkolakach wywarł  śpiew syrenki, gra aktorów, piękne stroje oraz efekty specjalne. Na koniec dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami i okrzykami radości.

Grażyna Zwierz

  • Posted on Październik 21, 2019 - 6:43 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™