Wydarzenia

Liczy się pasja!

Uczeń naszej szkoły – Michał Turaj, z klasy VIII B został jednym z laureatów  akcji społecznej „Z Lolkiem do szkoły – Go!” organizowanej przez Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach, której wyniki ogłoszono 9.10 2020r.  

Celem tegorocznej edycji projektu było zaprezentowanie przez uczestników swoich wyjątkowych talentów i zainteresowań. 

W zgłoszeniu Michał przedstawił swoją niecodzienną pasję i zainteresowania, jakimi są: mechanika, maszyny rolnicze i robienie filmów. Michał łączy je w interesujący sposób – filmuje maszyny rolnicze podczas pracy, montuje materiał i dodaje muzykę, a powstałe w ten sposób filmy udostępnia na swoim kanale na youtube.  

Serdecznie gratulujemy Michałowi sukcesu i życzymy powodzenia w rozwijaniu wyjątkowych pasji! 

Lista nagrodzonych i przemówienie.

Link do postu na facebooku, gdzie zamieszczono jego zdjęcia i opis.

Zdjęcia są własnością mamy Michała Turaja p. Magdy Turaj i zostały przez nią udostępnione.

 
  • Posted on Listopad 10, 2020 - 8:13 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™