Wydarzenia

Dzień Dziecka


My jesteśmy dzieci jak dzieci,
Czasem krnąbrne, czasem czupurne,
Ale chcemy, by księżyc świecił,
A noce nie były pochmurne…
Chcemy by nie było dnia bez słońca,
Pracy bez pięknej radości.
Chcemy, by ziemia śpiewająca
Pełna była dobrej miłości.

W słoneczne, wtorkowe przedpołudnie wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły swoje święto – Dzień Dziecka.
Nie zabrakło zabaw, atrakcji, konkurencji i oczywiście słodkich pyszności. Pogada dopisała więc dzieci uczestniczyły w licznych zabawach muzyczno-ruchowych na świeżym powietrzu, prowadzonych przez swoje wychowawczynie. Miały także okazję do zaprezentowania swojej sprawności fizycznej podczas pokonywania toru przeszkód. Nie zabrakło zabaw chustą animacyjną, piłkami, balonami czy bańkami mydlanymi, które wznosząc się do góry pod niebo, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Na zakończenie nie obyło się bez słodkiego poczęstunku w postaci lodów, ciastek czy chłodnego napoju, a także symbolicznego prezentu od samego burmistrza, Pana Augustyna Ormantego.
Dzieci spędziły ten czas w miłej atmosferze. Był to dzień pełen śmiechu, emocji i wrażeń, a dobry humor dopisał każdemu.

Jeszcze raz wszystkim dzieciom życzymy, samych słonecznych, radosnych dni i żeby każdy z nich był dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń.

Katarzyna Kwaśnica

GALERIA

  • Posted on Czerwiec 7, 2021 - 9:30 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™