Wydarzenia

Spotkanie z Mamą

„Mama”- to słowo bliskie każdemu dziecku, wiemy ile troski zawdzięczamy Mamom, dlatego chcąc okazać wdzięczność i miłość klasy drugie przygotowały program artystyczny. W części artystycznej, która odbyła się 23.05 i 27.05 2022r. chcieliśmy wykazać się naszymi zdolnościami: gimnastyką artystyczną, poczuciem rytmu, grą na instrumencie, anielskimi głosami i umiejętnościami piłkarskimi. Mamom zakręciła się łeska w oku , gdy nasze dziecięce serduszka wyśpiewywały życzenia , a powszechną radość wywołał wspólny taniec do piosenki „Jeruzalema”. Odtańczenie piosenki było wyrażeniem radości z poczucia, że możemy być razem mimo przeżytej pandemicznej izolacji oraz wielkiej więzi, która łączy Mamę i dziecko. Minutą ciszy i modlitwą uczciliśmy pamięć Wszystkich Mam , które zginęły w czasie wojny w Ukrainie , prosząc dobrego Boga o wieczną nagrodę dla Nich.

Zuzanna Bednarz-Paduch wychowawczyni klasy drugiej

Galeria

  • Posted on czerwiec 20, 2022 - 9:03 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™