Wydarzenia

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie!

                 24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku w przedszkolu. Tego dnia dzieci 6-letnie żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.
Grupy młodsze pożegnały starszych kolegów pięknymi piosenkami, tańcami i grą na instrumentach, a także wręczyły im drobne upominki. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Starszaki poprzez wiersze, piosenki, taniec podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy radości, ale także i wzruszenia.
Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody, jaką z pewnością jest dorastanie.
Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Wychowawczynie grup 0:
 Dorota Maślanka
Gabriela Janicka

GALERIA

                                                               

  • Posted on lipiec 5, 2022 - 10:20 am
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™