Wydarzenia

Laboratoria przyszłości – XII

Nadszedł świąteczny czas. Można to zauważyć również na lekcjach. To na języku angielskim uczniowie poznają nowe słówka związane z Bożym Narodzeniem, to słychać kolędę, która snuje się pustym korytarzem. Również na technice uczniowie z klasy 5a nadchodzący czas mogli wyrazić w wyjątkowych pracach. Przygotowali je z drewnianych kształtów przybijanych młotkiem do specjalnych tabliczek zrobionych z korka. „Przybijanka”, którą używali została zakupiona z rządowego programu „Laboratoria Przyszłości”. Dzięki takim zajęciom uczniowie rozwijali kreatywność, dokładność, umiejętność planowania pracy. Ponadto sprawność manualną, gdyż każdy z elementów musiał być przybity specjalną pinezką. W pracach wykonanych przez piątoklasistów można zauważyć typowe akcenty świąteczne jak choinka, prezenty czy gwiazda. Jednak sprawne oko wypatrzy również sanie Mikołaja, baranka, głowę renifera czy nawet czapkę Świętego Mikołaja. Zapraszam do obejrzenia prac uczniów.
Link do galerii zdjęć

#Laboratoria Przyszłości,  #LaboratoriaPrzyszlosci

  • Posted on grudzień 20, 2022 - 2:51 pm
  • By admin
  • Posted in


© Created by Jocker™